Aktualności

Pokaż aktualności z roku:

Konkurs dotacji na opracowanie strategii zarządzania wiekiem u pracodawcy

16.06.2017

Szanowni Państwo, 30 czerwca 2017 r. startuje konkurs dotacji na opracowanie strategii zarządzania wiekiem u pracodawcy, a następnie wdrożenie jej elementów oraz doposażenie stanowisk pracy pracowników dojrzałych.

Informacja

14.06.2017
Szanowni Państwo,
Informujemy, iż w dniu 16 czerwca br. Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. będzie nieczynna.

Bezpłatne spotkania informacyjne dla przedsiębiorców

10.06.2017

 Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego organizuje w miesiącu czerwcu bezpłatne spotkania informacyjne dla przedsiębiorców, a także przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego nt. możliwości eksportu do Iranu.

Święto Konia Małopolskiego - 17-18 czerwca 2017 r.

07.06.2017

 Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie pragnie serdecznie zaprosić Państwa w dniu 17-18 czerwca 2017 r na „Święta Konia Małopolskiego” XI Regionalny Czempionat Hodowlany Koni Rasy Małopolskiej, który odbędzie się w Klikowej.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości Małopolskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych.

26.05.2017

Prezentujemy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży nieruchomości Małopolskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych. Za treść oferty oraz ogłoszenia o przetargu odpowiada MBGiTR. Sczegóły w załączeniu.

Małopolska Nagroda Gospodarcza 2017

17.05.2017

Szanowni Państwo,

 
Marszałek Województwa Małopolskiego Pan Jacek Krupa ma zaszczyt zaprosić przedsiębiorców, instytucje oraz organizacje gospodarcze do zgłaszania kandydatur do Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2017.
Małopolska Nagroda Gospodarcza jest przyznawana, jako uhonorowanie najlepszych przedsiębiorców Województwa Małopolskiego, którzy wyróżniają się innowacyjnością, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań oraz aktywizowaniem regionalnej gospodarki, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju przedsiębiorczości w naszym województwie. 

Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości

08.05.2017

Konkurs Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości wskazuje i wyróżnia najlepszych promotorów przedsiębiorstw i przedsiębiorczości w Europie, przedstawia najlepsze zasady i praktyki w dziedzinie przedsiębiorczości, zwiększa społeczną świadomość roli przedsiębiorców oraz zachęca i inspiruje potencjalnych przedsiębiorców.

Informacja

26.04.2017

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w dniu 2 maja 2017 roku Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. będzie nieczynna.

W maju spotkania na temat Budżetu Obywatelskiego

22.04.2017

 10 maja w Bochni i Brzesku. 15 maja w Dąbrowie Tarnowskiej i Tarnowie, 22 maja w Ciężkowicach. Tak wygląda harmonogram spotkań informacyjno - edukacyjnych dla mieszkańców subregionu tarnowskiego, dotyczących II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. To jedno z najlepszych narzędzi budzenia społecznej aktywności. Pamiętajmy - jeśli sami nie zgłosimy żadnych zadań, zrobią to inni. A im więcej propozycji różnych przedsięwzięć, tym większa szansa, że wybrane zostaną najlepsze.

Informacja

12.04.2017

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż dnia 14 kwietnia 2017 r. (Wielki Piątek) pracownicy Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionlanego S.A. pracują do godz. 12:00.

Drzewa dla Małopolan – Małopolska dla Drzew

28.03.2017

 „Drzewa dla Małopolan, Małopolska dla drzew!” – tą akcją Województwo Małopolskie włącza się w obchody Good Deeds Day Polska 2017, czyli Dnia dobrych uczynków. Do wojewódzkiej inicjatywy sadzenia drzew w naszym regionie może przyłączyć się każdy, kto w najbliższy piątek, 31 marca odwiedzi jeden ze specjalnych punktów – w Krakowie, Nowym Sączu, Oświęcimiu lub Tarnowie – odbierze sadzonkę i zasadzi drzewko na własnej działce.

Spotkanie pn. "Rozwój mikro i małych firm oraz osób samozatrudnionych z subregionu tarnowskiego i powiatu gorlickiego"

20.03.2017

Dr hab. Stanisław Sorys Wicemarszałek Województwa Małopolskiego oraz Jacek Pająk Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie zapraszają na spotkanie pn. "Rozwój mikro i małych firm oraz osób samozatrudnionych z subregionu tarnowskiego i powiatu gorlickiego", które odbędzie się w dniu 22 marca 2017 r. w Tarnowie o godz. 10:00 (Rynek 1, Ratusz w Tarnowie).

Konkurs ROBOT SHOW – Zbuduj swojego Robota!

15.03.2017

W ramach 10. Forum Inwestycyjnego po raz drugi rozstrzygnięty zostanie konkurs dla młodych konstruktorów. Pula nagród: 10 000 zł. Honorowy Patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Małopolskiego.

Celem Konkursu jest popularyzacja robotyki wśród studentów i młodzieży oraz propagowanie zainteresowania nowymi technologiami i naukami ścisłymi. Do konkursu mogą przystąpić studenci uczelni wyższych oraz uczniowie ostatnich lat szkół technicznych. Zostawiamy konstruktorom zupełną dowolność, dlatego kategoria robotów to freestyle. Wierzymy, że będą to zaawansowane i pomysłowe roboty. Najczęściej w tej kategorii spotyka się roboty kroczące, latające i manipulatory. 
 

Konkurs Startup Award 2017

15.03.2017

W 2017 roku po raz trzeci rozstrzygnięty zostanie konkurs Startup Award organizowany z myślą o przedsiębiorcach, szukających środków na realizację swoich nowatorskich pomysłów. Celem konkursu jest promowanie najlepszych praktyk z dziedziny innowacji stosowanych przez polskich przedsiębiorców. Konkurs przeznaczony jest dla przedsiębiorców oraz dla zespołów projektowych. Pula nagród wynosi 100 000 zł. Termin zgłaszania prac do 7 kwietnia 2017 roku.

Konsultacje nowego Regulaminu Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

16.02.2017

Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczyna realizację drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Małopolski. Standardy partycypacji społecznej wymagają, aby w jego realizację zaangażowana była jak najliczniejsza grupa mieszkańców Małopolski, a przyjęte zasady wdrażania budżetu obywatelskiego były w stopniu możliwie jak największym satysfakcjonujące dla zainteresowanych społeczności lokalnych.