Aktualności

Pokaż aktualności z roku:

Konkurs Małopolska Nagroda Gospodarcza 2018 r.

08.03.2018

 Marszałek Województwa Małopolskiego Pan Jacek Krupa ma zaszczyt zaprosić przedsiębiorców, instytucje oraz organizacje gospodarcze do zgłaszania kandydatur do dziesiątej jubileuszowej edycji Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2018.

Komunikat: Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!

31.01.2018

KOMUNIKAT MINISTERSTWA CYFRYZACJI:

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.

Od 1 stycznia najmniejsi przedsiębiorcy – płatnicy VAT, zatrudniający do 10 osób, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro rocznie (także prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze) - najpóźniej do 26 lutego 2018 r. po raz pierwszy muszą wysłać do systemu Ministerstwa Finansów Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT). JPK_VAT przesyła się wyłącznie elektronicznie.

Z Profilem Zaufanym na pewno Ci się uda.

Informacja na temat konkursu w ramach pakietu średnich miast dla MŚP

25.01.2018

Szanowni Państwo, 

w ramach ww. Poddziałania 3.2.1, dofinansowanie przeznaczone jest na realizację projektów dotyczących wdrożenia wyników prac badawczo rozwojowych przeprowadzonych przez Wnioskodawcę  samodzielnie lub na jego zlecenie, prowadzących do wprowadzenia na rynek nowych bądź  znacząco ulepszonych produktów  (wyrobów lub usług). 

Bezpłatne spotkanie informacyjne na temat eksportu na rynek hiszpański dla przedsiębiorców z Krakowa i Tarnowa

11.01.2018

 Szanowni Państwo,

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne na temat eksportu na rynek hiszpański dla przedsiębiorców z Krakowa i Tarnowa.