Aktualności

Pokaż aktualności z roku:

Informacja

26.04.2017

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w dniu 2 maja 2017 roku Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. będzie nieczynna.

W maju spotkania na temat Budżetu Obywatelskiego

22.04.2017

 10 maja w Bochni i Brzesku. 15 maja w Dąbrowie Tarnowskiej i Tarnowie, 22 maja w Ciężkowicach. Tak wygląda harmonogram spotkań informacyjno - edukacyjnych dla mieszkańców subregionu tarnowskiego, dotyczących II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. To jedno z najlepszych narzędzi budzenia społecznej aktywności. Pamiętajmy - jeśli sami nie zgłosimy żadnych zadań, zrobią to inni. A im więcej propozycji różnych przedsięwzięć, tym większa szansa, że wybrane zostaną najlepsze.

Informacja

12.04.2017

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż dnia 14 kwietnia 2017 r. (Wielki Piątek) pracownicy Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionlanego S.A. pracują do godz. 12:00.

Drzewa dla Małopolan – Małopolska dla Drzew

28.03.2017

 „Drzewa dla Małopolan, Małopolska dla drzew!” – tą akcją Województwo Małopolskie włącza się w obchody Good Deeds Day Polska 2017, czyli Dnia dobrych uczynków. Do wojewódzkiej inicjatywy sadzenia drzew w naszym regionie może przyłączyć się każdy, kto w najbliższy piątek, 31 marca odwiedzi jeden ze specjalnych punktów – w Krakowie, Nowym Sączu, Oświęcimiu lub Tarnowie – odbierze sadzonkę i zasadzi drzewko na własnej działce.

Spotkanie pn. "Rozwój mikro i małych firm oraz osób samozatrudnionych z subregionu tarnowskiego i powiatu gorlickiego"

20.03.2017

Dr hab. Stanisław Sorys Wicemarszałek Województwa Małopolskiego oraz Jacek Pająk Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie zapraszają na spotkanie pn. "Rozwój mikro i małych firm oraz osób samozatrudnionych z subregionu tarnowskiego i powiatu gorlickiego", które odbędzie się w dniu 22 marca 2017 r. w Tarnowie o godz. 10:00 (Rynek 1, Ratusz w Tarnowie).

Konkurs ROBOT SHOW – Zbuduj swojego Robota!

15.03.2017

W ramach 10. Forum Inwestycyjnego po raz drugi rozstrzygnięty zostanie konkurs dla młodych konstruktorów. Pula nagród: 10 000 zł. Honorowy Patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Małopolskiego.

Celem Konkursu jest popularyzacja robotyki wśród studentów i młodzieży oraz propagowanie zainteresowania nowymi technologiami i naukami ścisłymi. Do konkursu mogą przystąpić studenci uczelni wyższych oraz uczniowie ostatnich lat szkół technicznych. Zostawiamy konstruktorom zupełną dowolność, dlatego kategoria robotów to freestyle. Wierzymy, że będą to zaawansowane i pomysłowe roboty. Najczęściej w tej kategorii spotyka się roboty kroczące, latające i manipulatory. 
 

Konkurs Startup Award 2017

15.03.2017

W 2017 roku po raz trzeci rozstrzygnięty zostanie konkurs Startup Award organizowany z myślą o przedsiębiorcach, szukających środków na realizację swoich nowatorskich pomysłów. Celem konkursu jest promowanie najlepszych praktyk z dziedziny innowacji stosowanych przez polskich przedsiębiorców. Konkurs przeznaczony jest dla przedsiębiorców oraz dla zespołów projektowych. Pula nagród wynosi 100 000 zł. Termin zgłaszania prac do 7 kwietnia 2017 roku.

Konsultacje nowego Regulaminu Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

16.02.2017

Samorząd Województwa Małopolskiego rozpoczyna realizację drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Małopolski. Standardy partycypacji społecznej wymagają, aby w jego realizację zaangażowana była jak najliczniejsza grupa mieszkańców Małopolski, a przyjęte zasady wdrażania budżetu obywatelskiego były w stopniu możliwie jak największym satysfakcjonujące dla zainteresowanych społeczności lokalnych.

Zaproszenie dla firm do udziału w bezpłatnym projekcie naukowym

08.02.2017
Szanowni Państwo,
Zachęcamy do udziału w projekcie naukowym, pt.: "Działalność inwestycyjna przedsiębiorstw determinantą ich rozwoju", realizowanym na Wydziale Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Projekt ten adresowany jest do przedsiębiorstw, które w latach 2007-2015 zrealizowały inwestycje, dzięki którym był możliwy rozwój firmy. Celem prowadzonych badań jest ustalenie zakresu działalności inwestycyjnej, uwarunkowań i efektów wdrożonych inwestycji oraz bieżącej sytuacji przedsiębiorstw. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Pojekt - Business Boost For Malopolska

16.01.2017

 Urząd Miasta Tarnowa realizuje projekt dofinansowany  z Funduszy Europejskich„Business Boost For Malopolska".